Call: 0123456789 | Email: info@example.com

Kombi Bakım Ve Petek Temizleme Fiyatları


Modern ısıtma sistemleri, görünür veya algılanabilir fonksiyon kaybı kabul etmeden yıllarca sorunsuz çalışır. Karmaşık yapıda, ısıtma ve sirkülasyon sistemi üzerindeki bileşenler hafifçe ayarlanabilir. Genel sonuçta neredeyse hiç fark edilmediğinden, ısıtma faturanızın miktarı şaşırtıcı olabilir . Isıtma düzenli bakım da buna değer.
Ancak ne sıklıkla ısıtma bakımı yapılmalıdır? Bakım sözleşmesi neleri içerir? Ve kimin bakımını yapabilirim?
Isınma için yasal bir zorunluluk sadece dolaylı olarak mevcuttur. Baca temizleyicisi emisyon ölçümünü yaparsa, genellikle ısıtma mevsiminin başlangıcından önceki sonbaharda, egzoz gazı değerleri yasal gereklilikleri karşılamalıdır. Isıtmada bakım çalışması yapılmazsa, değerler yıldan yıla bozulur ve sonunda minimum değerlerin altına düşer. Bu kadar uzaklaşmamak ve ısıtma maliyetlerinden tasarruf etmemek için , ısıtma sisteminin bir ısıtma mühendisi tarafından düzenli olarak tutulması mantıklıdır . Uygulamada on iki aylık bir bakım aralığı oluşturulmuştur. Bu nedenle, çoğu üretici ayrıca, garanti hizmetlerinde sistemin yıllık denetimini de sağlar.

Kesselheld olarak biz de her şey dahil paketimizin bir parçası olarak size bir bakım sözleşmesi sunuyoruz. Bakım çalışmaları sadece yetkili uzmanlar tarafından gerçekleştirilir. Maliyetler, ısıtma tipine bağlı olarak değişir. Aşağıdaki paketler geçerlidir:

Petek Temizleme Birim fiyatları

Petek Adeti maliyetler
5 Adete Kadar 150  TL
5 Adet sonrası 200 TL
Seyahat masrafları dahil 0 €

Burada listelenen fiyatlar bölgeye göre değişebilen standart değerlerdir. İhtiyaçlarınıza uygun bir teklif oluşturduğumuz için mutluyuz.

Bir gaz ısıtıcısının bakımı: masraflar ve bakım sözleşmesi
Geleneksel bir gaz ısıtmanın bakımı için kaba bir kılavuz olarak: Ortalama bir aile evi için bir yıllık bir bakım aralığı yeterlidir. Randevuyu unutmamak için, bir bakım sözleşmesi ile ısıtmanın düzenli bakımını sağlamak mantıklı olabilir .

ikon
Isıtma bakım maliyeti ne kadardır?
Tek veya çok aileli bir evde geleneksel bir ısıtma sistemi için , yüz iki yüz avro arasında bir ısıtma bakım maliyeti beklemeniz gerekir. Evinizde mevcut kiralamalar olmadan ısıtma bakım ve onarımı arasında kesin bir ayrım olduğundan emin olun.

Bakım sözleşmesinin içeriği
Onarım, yedek parça ve aksesuar maliyetleri dahil edildiyse, gerçek ayarlama ve temizleme işlerine genel bakış dikkat çeker. Ek olarak, ekonomik hesaplamanız toplam ısıtma maliyetlerini bulanıklaştırır. Şeffaf bir şekilde belgelenmiş ayrı ısıtma bakımı olmadan, sistemdeki zayıflıklar ve hizmet sunumunda bir düşüş genellikle fark edilmeden gider.

bakım sözleşmeleri
Günümüzün profesyonel düzen ısıtma tesisatçıları ve ısıtma mühendisleri tarafından bilinen ısıtma sisteminizin bakımı için daima eğitimli ısıtma mühendislerine güvenmelisiniz . Genellikle sisteminizi kurmuş olduğunuz ısıtma şirketi size kalıcı bir bakım sözleşmesi sunar. Bu, ısıtma mühendisinin kendi kendini monte ettiği sistemi en iyi şekilde bildiğinden, temel olarak mantıklı. Tavsiye etmek, her zaman diğer sağlayıcılarla tekliflerin karşılaştırmasıdır. İdeal olarak, ısıtıcınızın en az bir kez tasarımcının kendisi dışındaki bir uzman tarafından kontrol edilmesini sağlayabilirsiniz.
ikon Bir gaz ısıtmasına servis yapılırken , genel olarak Tarife Müşterilerinin (AVBGasV) Gaz Temini için Genel Şartlar Yönetmeliğine uygun olarak gazlı bakım çalışmaları yapılmalıdır. Modern yoğuşmalı kazanların tanınmış üreticileri , bir gaz ısıtma sisteminin bakımı için müşteri hizmetleri sunmaktadır .
Bakım sözleşmesinin içeriği
Aşağıdaki kurallar dikkate alınmalı ve ısıtma bakım maliyetinde açıklığa kavuşturulmalıdır:

Hangi çalışmalar yapılır?
Seyahat masrafları dahil mi?
Yedek parça ve onarım paketi dahil değildir
Garanti ve garanti çalışmaları bakımın bir parçası değildir
Bakım periyodu ve aralığı (baca temizleme ve ısıtma mevsiminden önce yılda bir kez)
Bakım dışında ayrı müşteri ve acil servis düzenlemeleri
“Endişesiz, her şey-kendine-her-bak-her şeyi” paketlerinin şüpheci testi
Çalışma izninin bakım süresine rağmen sona ermesi halinde çalışma ve zaman açısından garanti
Yetersiz bakım nedeniyle hasar için sorumluluk koşulları
Otomatik yenileme şartı ile yıllık sözleşmeler uygundur.
Siz, evinizin sahibi ve tek sahibi olarak, onarımdan ayrı bir bakım yapmalı, fakat buna gerek yokken, kiralama yaparken bu zorunludur. Bakım masrafları dönüştürülebilir ve servis ücretinin bir parçası olarak kiracılara iletilebilir. Yedek parçaların onarımı ve değiştirilmesi için gereken masraflar sizin tarafınızdan karşılanmalıdır.

Have any Question or Comment?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir